sadsad x
asdasd
masakpopupyeni.jpg (200 KB)

24 AYAR 995 GRAMALTIN

png-fırsat.png (24 KB)
GRAMALTIN 995

50 GRAM 24 AYAR İAR GRAMALTIN

133.664,48 TL HAVALE/ EFT FİYATI
136.392,33 TL KREDİ KARTI TEK ÇEKİM FİYATI
Ürün Kodu : T47

* FERDİ KAZA SİGORTASI İSTEMENİZ DURUMUNDA ADINIZA POLİÇE DÜZENLENMESİ İÇİN SİGORTA ŞİRKETİNE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞIMINA ONAY VERMİŞ OLURSUNUZ

** Bu kampanya kapsamında, her bir katılımcı için toplamda en fazla 25.000 Türk Lirası değerinde ferdi kaza sigortası poliçesi hediye edilmektedir. Belirtilen tutarı aşan katılımcılar için, ek bir poliçe düzenlenmeyecek olup, yapılan hediye seçimleri geçersiz sayılacaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Altın Ağırlığı     :  50 gram

 

Saflık Derecesi : 24 ayar – (995/1000 milyem)

 

 

Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 1 adet 50 gram 24 ayar – (995/1000 milyem) saflıkta ürünün tarafınıza kargo ile gönderimi sağlanacaktır. Stok durumuna göre İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş.  veya GRAMALTIN KIYMETLİ MADENLER RAFİNERİ SAN. ve TİC. A.Ş. tarafından üretilen ürünlerden gönderim sağlanacaktır.

 

  

GRAMALTIN, Türkiye’de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilmiş olup “GRAMALTIN” İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli ürünü ve markasıdır. Ürünün ambalajı aynı zamanda sertifikası niteliğindedir. Altın üzerindeki seri numarası aynı zamanda ambalaj üzerine de işlenmiştir. GRAMALTIN paketleri yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde yüksek güvenlik seviyesinde üretilmektedir ve bu teknolojinin fikri mülkiyet hakları firmamıza aittir.

 

Sevkiyat Bilgileri: Siparişleriniz, ürün stok durumuna göre, 3 ile 7 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Aksi durumlarda sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.

 
İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden dolayı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
  
Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürünün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.

 

ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

 

Kampanya
  • Bilgilendirme
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (3)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.