sadsad x
asdasd
HAKKIMIZDA

www.gramaltin.com web sitesi üzerinden ürün satışları bir İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş. kuruluşu olan İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ KIYMETLİ METALLER TİCARET A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.Türkiye'nin ilk resmi altın rafinerisi olan İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş.(İAR) 1996 yılında kurulmuştur.

İAR tarafından üretilen külçe altınlar ve gümüşler Borsa İstanbul, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Bankalar ve Dubai Emtia Borsasında kabul görmektedir. İAR, 2011 yılında Londra Külçe Piyasaları Birliği'nin (LBMA) dünyadaki en iyi rafineriler listesine (Good Delivery List) girmiş; ürettiği standart altınlar ayar ve gramaj kontrolüne gerek kalmaksızın başta merkez bankaları olmak üzere dünya genelinde bankalar nezdinde de kabul ve geçerlilik kazanmıştır.

GRAMALTIN, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli  markası ve ürünüdür. Türkiye'de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından üretilen "GRAMALTIN" konsepti ile yeni bir yatırım anlayışı oluşturularak  1, 2.5, 5, 10, 20, 50 ve 100 gramlık ürün gamı ile piyasaya çıkan sertifikalı ürünler dünyada ilk defa bir bankada altın mevduatı olarak işlem görmeye başlamıştır.

GRAMGÜMÜŞ, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli  markası ve ürünüdür. Türkiye'de ilk defa İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından; 50, 100, 250, 500, 1000 gramlık külçeler ile 10 ons (311gr) ve 100 ons (3110gr)  külçelerin 999/1000 saflıkta üretimi gerçekleştirilmiştir. Böylelikle seritifkalı "GRAMGÜMÜŞ" ürünleri ile fiziki gümüşe yatırım yapma imkanı sağlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.