sadsad x
asdasd
BİLGİLENDİRME

İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. (İAR) ile İAR Grubu bünyesindeki şirketler tüm birimleriyle suç gelirlerinin aklanması, kara para aklama, terörün finansmanı ve bağlantılı diğer suçlar ile olan mücadelede gerek ulusal gerekse uluslararası alandaki tüm çabaları desteklemeyi, ulusal ve uluslararası tüm yasalara, düzenlemelere ve mevzuatlara uymayı ilke edinmiş olup bu kapsamda; Müşterilerimizden Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) mevzuatı gereği KVKK mevzuatlarına uygun şekilde bir defaya mahsus olmak üzere kimlik, yerleşim yeri belgesi (ikametgah), adres teyit belgesi (fatura) vb.  gerekli evraklar talep edilebilmektedir. 
(detaylı bilgi için: www.iar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz)


Sevkiyat Bilgileri: Siparişleriniz, ürün stok durumuna göre, 3 ile 7 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya verilir(İLERİ TARİHLİ ALTIN ve ÖZEL KOLEKSİYON Kategorisindeki ürünler istisna olup, ilgili ürünün özelliklerinde yer alan sevkiyat bilgileri geçerlidir). Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Aksi durumlarda sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden dolayı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
  
Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürünün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.

 

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.