sadsad x
asdasd
masakpopupyeni.jpg (200 KB)

GRAMGÜMÜŞ

GRAMGÜMÜŞ

500 GRAM İAR KÜLÇE GÜMÜŞ 999.9

17.970,13 TL HAVALE/ EFT FİYATI
18.336,87 TL KREDİ KARTI TEK ÇEKİM FİYATI
Ürün Kodu : T189

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gümüş Ağırlığı : 500 gram

Saflık Derecesi : 999.9/1000 milyem

 

Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 1 adet 500 gram 999.9/1000 milyem saflıkta ürünün tarafınıza kargo ile gönderimi sağlanacaktır.

 

GRAMGÜMÜŞ,  İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.'nin tescilli ürünü ve markasıdır.

Ürünün ambalajı aynı zamanda sertifikası niteliğindedir. Gümüş üzerindeki seri numarası aynı zamanda ambalaj üzerine de işlenmiştir. GRAMGÜMÜŞ paketleri yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde  yüksek güvenlik seviyesinde üretilmektedir ve bu teknolojinin fikri mülkiyet hakları firmamıza aittir.

Sevkiyat Bilgileri: Siparişleriniz, ürün stok durumuna göre, 3 ile 7 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Aksi durumlarda sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.

 

İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden dolayı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
  
  
Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürünün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.

 

ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

Kampanya
  • Bilgilendirme
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.