sadsad x
asdasd
masakpopupyeni.jpg (200 KB)

ALTIN HAVALESİ

ALTIN HAVALESİ

8 GRAM (7,96 HAS) 24 AYAR ALTIN HAVALESİ

21.230,01 TL HAVALE/ EFT FİYATI
21.663,28 TL KREDİ KARTI TEK ÇEKİM FİYATI
Ürün Kodu : T38

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Altın Havelesi ile, bankadaki altın depo/mevduat hesabınıza gram bazında altın olarak transfer edilen dijital altındır, fiziki olarak teslim edilmemektedir.

Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda hesabınız;

GARANTI BANKASI'nda ise IBAN numarasına bağlı altın hesabınıza 7,96 gram kaydi altın geçecektir.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI'nda ise IBAN numarasına bağlı altın hesabınıza 8 gram kaydi altın geçecektir.


İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları uluslararası piyasalarda belirlenmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.

ALTIN HAVALESİ kategorisinden verdiğiniz siparişleriniz Garanti Bankası veya Kuveyt Türk Katılım Bankası altın hesabınıza aktarılır. Müşterinin sipariş sırasında belirttiği IBAN numarasına transfer işlemi yapılmaktadır. IBAN numarasının doğruluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu hususta Gramaltin.com’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Transferin gerçekleşeceği hesap sahibi ile sipariş verenin/ödemeyi yapanın aynı kişi olmaması durumunda sipariş iptal edilecektir. Banka sisteminden kaynaklanan gecikme ve sistemsel sorunlardan Gramaltin.com sorumlu değildir.

Yalnızca Garanti Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası altın mevduat hesaplarına transfer yapılmaktadır

ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

*Yalnızca Garanti Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası hesaplarına gönderilmektedir.

Kampanya
  • Bilgilendirme
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.