sadsad x
asdasd

ZİYNET ALTIN

ESKİ TARİHLİ

ÇEYREK ALTIN ESKİ TARİHLİ

4.397,61 TL HAVALE/ EFT FİYATI
4.487,35 TL KREDİ KARTI TEK ÇEKİM FİYATI
Kısa Ürün Açıklaması ÇEYREK ALTIN
Ürün Kodu : T265

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Altın Ağırlığı     : 1,75 gram

Saflık Derecesi : 22 ayar

 

 

Bu ürünü sipariş vermeniz durumunda 1 adet eski tarihli Ziynet Çeyrek Altın ürünü tarafınıza kargo ile gönderilecektir. 

 

Ziynet Çeyrek Altın, yalnızca T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından üretilebilen bir Cumhuriyet altını çeşididir. Kulp kısmı altın olmayıp sonradan eklenmektedir.

 

Sevkiyat Bilgileri: Siparişleriniz, ürün stok durumuna göre, 3 ile 7 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya verilir. Kargoya verme süresi, stok durumu, firma ve kargo şirketlerinin çalışma saatlerine/günlerine göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı esnasında, kargo görevlisi ayrılmadan önce paketin yırtık, açılmış, tahrif edilmemiş sağlam durumda olduğunu kontrol ediniz, şüphelendiğiniz durumlarda paketi teslim almayınız ve Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Aksi durumlarda sigorta kapsamı dışında kaldığından zarar tazmini, yeni ürün gönderimi vs yapılamamaktadır.

 
İptal/İade: www.gramaltin.com adresinde satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden dolayı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle sipariş durumundan bağımsız olarak iptal/iade yapılmamaktadır.
  
Değişim: Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürünün yenisi ile değişimi talep edilebilir. Ürünün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış ve tahrif edilmemiş olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.Tüm paketleme işlemleri kamera kaydı altında yapılarak sevk edilmektedir.

 

ALTIN HAVALESİ kategorisinde satışa sunulan ürünler Müşteri tarafından belirtilen bankadaki altın hesabına kaydi olarak aktarılmakta olup herhangi bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) düzenlenmesi gereği külçe ve basılı formdaki altın satışlarında taksit uygulanmamaktadır.

Kampanya
  • Bilgilendirme
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.